Ви знаходитесь:

Україна заборонила використовувати турбіни Siemens в Криму

Жовтень 10, 2016 12:03 1 2883 QirimInfo
Украина заблокировала поставку турбин Siemens в Крым
ukrinform.com
Україна і ЄС заблокували поставки електротурбін Siemens на територію Криму з Кубані, куди вони доставляються згідно з договором.

Україна і ЄС внесли корективи в контракт німецької фірми Siemens про постачання електротурбін на Кубань, якими забороняється використовувати ці турбіни на території Криму, повідомляють «События Крыма».

"У контракті німецької фірми внесені пункти, які забороняють використовувати ці турбіни на території Криму. Ми зі свого боку продовжимо моніторинг цієї угоди", — заявив заступник міністра юстиції України Сергій Пєтухов.

Представник українського уряду додав, що ЄС оновлює своє інформування бізнес-структур: під час підписання контрактів з Росією у них буде вписано положення, що обмежує використання товарів і технологій, передбачених санкціями, на території Криму.

Раніше повідомлялося, що будівельники двох електростанцій в анексованому Росією Криму збираються встановити турбіни, виготовлені спільним з Siemens підприємством.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
1 коментар
Fata Morgana
10.10.2016, 21:52
https://youtu.be/OK9QR3vSXWo https://youtu.be/LJybqE4wreo https://youtu.be/LyjUfIjjgwA https://youtu.be/u5DcnH7wkTM https://youtu.be/eW4Z_4PyylI
Відповісти