Ви знаходитесь:

Україна представила проект резолюції ООН по Криму

Листопад 09, 2016 17:05 0 1190 QirimInfo
У тексті документу Україна закликає Росію допустити на територію Криму спостерігачів ООН і виключити Меджліс зі списку екстремістських організацій.

У Генеральній асамблеї ООН Україна представила проект резолюції, яка засуджує порушення прав людини в окупованому Криму. Співавторами документа стали 38 країн, включаючи Великобританію, США і Францію. Так, міністр закордонних справ Великобританії Борис Джонсон заявив сьогодні, що Великобританія підтримує дану резолюцію.

Проект буде винесено на голосування 15 листопада, повідомляє Deutsche Welle з посиланням на AFP.

У тексті документа містяться вимоги до російської влади допустити на територію півострова спостерігачів ООН і виключити Меджліс кримськотатарського народу зі списку екстремістських організацій.

«Основна мета резолюції - закликати Російську Федерацію забезпечити повне дотримання своїх зобов'язань, як держави-окупанта відповідно до міжнародного права, а також забезпечити безпечний і безперешкодний доступ для міжнародного механізму з прав людини на тимчасово окупований півострів, щоб провести моніторинг і повідомити про ситуацію відповідності до їх мандату», - йдеться в заяві місії України при ООН.

Нагадаємо, вчора QirimInfo повідомляв, що робоча група з насильницьких або недобровільних зникнень Ради ООН з прав людини розгляне викрадення Ервіна Ібрагімова на 111-ї сесії в Сеулі в лютому 2017 року.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів