Ви знаходитесь:

У Ялті зносять комплекс «Еда»

Жовтень 20, 2016 14:28 2 8096 QirimInfo
В Ялте сносят камплекс
В «адміністрації» міста планують до наступного року звільнити набережну Ялти від будь-яких об'єктів.

Російська влада Ялти спільно з орендарями приступила до знесення на набережній комплексу "Еда". Демонтаж буде проходити в два етапи, повідомив в ефірі радіо "Супутник в Криму" так званий "голова" "адміністрації" міста Андрій Ростенко, передає "РИА Крым".

Ростенко уточнив, що мова поки йде про два об'єкти, за якими винесено судові рішення. Роботи планують завершити в наступному році.

"На сьогоднішній день комплекс "Еда" складається з трьох самостійних об'єктів. По двум вже прийнято рішення. Вони відключені від усіх комунікацій, систем енергопостачання, водопостачання, і вже сьогодні ми приступили спільно з самими орендарями, які раніше там здійснювали діяльність, до демонтажу об'єктів, всіх конструкцій. Після того, як залишиться капітальний остов, який не підлягає демонтажу в ручному режимі, буде розроблений проект знесення, профінансований, і ми знесемо цей об'єкт. Я дуже сподіваюся, що до наступного року ця частина набережної перетвориться і стане вільною від будь-яких об'єктів", – сказав Ростенко.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
2 коментаря
Сергей Николаевич
21.10.2016, 01:09
Неедёт. И точка.
Відповісти
Галина Якута
20.10.2016, 21:25
Для чого їм "Еда"? Краще камні с неба.
Відповісти