Ви знаходитесь:

У Сімферополі ще сильніше обмежують подачу води населенню

Листопад 17, 2020 12:58 0 771
З 17 листопада в окупованому Сімферополі вводять більш жорсткі обмеження подачі води населенню у зв'язку з критичною нестачею води на півострові. Про це йдеться у повідомленні, опублікованому на сторінці підконтрольного Росії держпідприємства «Вода Криму» в Facebook.

«У зв'язку з критичними рівнями водосховищ і недопущення мертвих обсягів, а також для реалізації заходів щодо стабілізації водопостачання, Сімферопольська філія ГУП РК “Вода Криму" з 17 листопада змушена почати тестування нових графіків водопостачання», — йдеться у повідомленні.

Так, по вівторках, середах, четвергах передбачається подавати воду вранці з 6:00 до 8:00 і увечері з 18:00 до 20:00. По п'ятницях, суботах і неділях подача води буде здійснюватися тільки увечері з 18:00 до 22:00.

Нагадаємо, у зв'язку з гострим дефіцитом прісної води в Криму, 24 серпня, в Сімферополі та ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів стартував перший етап обмеження подачі води. Спочатку була припинена подача гарячої води, а з 7 вересня водозабезпечення стало здійснюватися по годинах вранці і ввечері.

До 2014 року дніпровська вода з Каховського водосховища через Північно-Кримський канал забезпечувала близько 85% потреб Криму в прісній воді. Однак, з початком окупації, поставки на півострів припинилися.

Українська влада неодноразово заявляла, що відновлення подачі води в Крим можливе тільки після деокупацію півострова.

Детальніше про те, як російська окупаційна влада намагається вирішити проблему водопостачання Криму, читайте в нашому матеріалі.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів