Ви знаходитесь:

У Росії думають як передати в'язнів з Криму

Липень 13, 2016 14:09 0 1643 QirimInfo
За словами російського омбудсмена Тетяни Москалькової, це буде «екстраординарне рішення».

Росія почала опрацьовувати механізм передачі засуджених громадян України, які відбувають покарання в окупованому Криму. Коли рішення буде знайдено, уповноважені з прав людини в РФ та Україні проведуть зустріч.

Про це повідомила уповноважений з прав людини в Росії Тетяна Москалькова, пише ТАСС.

Вона пояснила, що для того, щоб випустити засуджених з місць позбавлення волі, «потрібно рішення суду, або акт про екстрадицію, або якесь інше екстраординарне рішення».

«Поки що жодного з них немає, і над цим ведеться робота. Коли вона буде завершена, ми зустрінемося з Лутковською», — зазначила омбудсмен.

За словами Москалькової, українська сторона не підтверджує можливість цієї передачі в рамках конвенції, яка існує в Росії.

Нагадаємо, раніше уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська домовилася з російською колегою Тетяною Москальковою про механізм передачі 18 громадян України, які перебувають у місцях несвободи в анексованому Криму, на територію материкової України.

Також нещодавно заступник голови Мін'юсту України Наталія Севостьянова повідомила, що переговори про передачу Києву засуджених в Криму громадян України перебувають на фінальній стадії.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів