Ви знаходитесь:

У політв'язня Тофіка Абдулгазієва погіршився стан здоров'я

Грудень 15, 2020 17:51 0 818 QirimInfo
У фігуранта другої Сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Тофіка Абдулгазієва погіршився стан здоров'я в СІЗО Сімферополя. Про це QirimInfo повідомив адвокат політв'язня Еміль Курбедінов.

За його словами, у Абдулгазієва погіршився слух після загострення невідомої хвороби.

«З приводу коронавірусу нічого невідомо, бо ніхто у нього такі аналізи не брав. Тривалий час він з температурою був, лікувався підручними методами. Тривалий час у нього гайморит, сильна закладеність носа. І ось уже декілька днів у нього, як він каже, ніби пробки у вухах. Одне вухо начебто трохи «відпустило», але інше ще дуже погано чує. Вони (ув'язнені - ред.) там часто хворіли, але на коронавірус ніхто аналізів не брав», - сказав адвокат.

Як повідомив Еміль Курбедінов, його підзахисний періодично хворіє протягом всього часу за ґратами, особливо з настанням холодів у жовтні і листопаді.

«Я вважаю, що адекватного лікування він не отримує. Він підручними засобами лікується (лимоном, часником), а медикаменти йому не давали», - додав адвокат.

Нагадаємо, Тофіка Абдулгазієва було затримано в березні 2019 року разом з 23 кримськими активістами після масштабних обшуків за звинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважає екстремістською.

Детальніше про ці обшуки читайте в нашому матеріалі.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів