Ви знаходитесь:

У політв'язня Рустема Шейхалієва погіршився стан здоров'я

Вересень 18, 2020 18:04 0 2115
18 вересня адвокату Еміне Авамілєва стало відомо про те, що у її підзахисного, фігуранта другої Сімферопольської групи «справи Хізб ут-Тахрір» Рустема Шейхалієва, погіршився стан здоров'я.

Про це адвокат заявила в коментарі для «Кримської солідарності».

«Сьогодні вранці мій підзахисний мав бути доставлений в будівлю, в якому він знайомиться з матеріалами справи. Однак, як він мені повідомив, ще о 4 годині ранку йому було досить погано, він відчував, що у нього або підвищений, або низький тиск. На його прохання, щоб йому надали медичну допомогу, йому було відмовлено. Йому поставили умову, якщо він спуститься вниз для ознайомлення з матеріалами справи, йому буде надано медпрацівника. Цей медпрацівник близько 8 години ранку поміряв йому тиск. Він був 125 на 85. Це тиск досить критичний для мого підзахисного. І коли він попросив надати йому медичну допомогу, йому дали лише дві таблетки "Цитрамону". Йому сказали, що це все, що йому на той момент можуть надати. Хочу звернути увагу громадськості і наглядових органів на те, що здоров'я наших підзахисних в СІЗО у небезпеці», — заявила Еміне Авамілєва.

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, в тому числі активістів громадського об'єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активіста (серед них і Рустем Шейхалієв) за звинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважають екстремістською.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів