Ви знаходитесь:

У МЗС викликали представника Сирії через заяви спікера сирійського парламенту щодо Криму

Жовтень 24, 2016 16:16 0 1937 QirimInfo
МЗС викликало тимчасово повіреного у справах Сирії в Україну для отримання пояснення про висловлювання спікера сирійського парламенту щодо питання приналежності Криму.

До Міністерства закордонних справ викликали тимчасового повіреного у справах Мохаммада Сабаха Аль Хадж Бакрі у зв'язку із заявами спікера парламенту Сирії про приналежність окупованого Криму. Про це «Українській правді» повідомила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца.

«20 жовтня МЗС викликало тимчасово повіреного у справах Сирії в Україну для вираження рішучого протесту і отримання пояснення про висловлювання спікера сирійського парламенту щодо питання приналежності Криму», — повідомила Беца.

«Україна відзначила, що така заява є недружнім кроком по відношенню до нашої країни і викликає глибоке обурення. Було чітко зазначено, що Крим був, є і залишається частиною України відповідно до міжнародного права. Крім того, це підтверджено резолюцією Генасамблеї ООН від 27 березня 2014 про територіальну цілісність України», — зазначила представник МЗС.

19 жовтня спікер парламенту Сирії Хаді Аббас в інтерв'ю міжнародному російському виданню Sputnik заявив, що анексований Крим є частиною Росії.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів