Ви знаходитесь:

У Криму затримали чергового «диверсанта». У зоні ризику 10 тисяч військових

Листопад 24, 2016 17:14 0 3069 QirimInfo
Затриманого капітана 2 рангу запасу Пархоменка Леоніда, ФСБ звинувачує в шпигунстві та передачі даних про діяльність Чорноморського флоту.

Федеральна служба безпеки РФ заявила про затримання в Севастополі капітана запасу Леоніда Пархоменко за підозрою в шпигунстві. Про це йдеться у повідомленні ФСБ РФ від 24 листопада.

«22 листопада <...> в Севастополі затриманий колишній військовослужбовець штабу Чорноморського флоту капітан 2 рангу запасу Пархоменко Леонід Сергійович", - заявляє відомство.

У ФСБ стверджують, що «Пархоменко, виконуючи завдання Головного управління розвідки Міністерства оборони України, збирав і передавав іноземній спецслужбі дані про діяльність Чорноморського флоту, які містять державну таємницю».

Речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко коментуючи чергове затримання заявив, що в зоні ризику в анексованому Криму знаходиться 10 тисяч військових.

За його словами, мова йде про особисті справи колишніх військовослужбовців, які вже не мають відношення до служби в лавах Збройних Сил України або Чорноморського флоту Російської Федерації.

Лисенко також заявив, що при пошуку чергового українського «диверсанта» ФСБ використовує цю базу даних.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів