Ви знаходитесь:

У Криму закриють парки «Казка» і «Тайган»

Грудень 10, 2015 14:56 0 2424 QirimInfo
Власник парків Олег Зубков вирішив закритися на знак протесту проти дій влади і зажадав відставки «прокурора» Криму Наталії Поклонської.

Сьогодні, 10 грудня, кримський підприємець Олег Зубков оголосив про закриття своїх зоопарків «Казка» і «Тайган» для відвідування в знак протесту проти дій «властей» Криму, повідомляє «Крыминформ». 

«У такій обстановці, такому свавіллі кримських властей, якого ще не знала історія зоопарку і Криму, я не можу працювати в своїх парках. З сьогоднішнього дня прийнято рішення про закриття парків «Тайган» і «Казка» для відвідування, на знак протесту», — сказав Зубков. 

Також бізнесмен зажадав відставки «прокурора» Криму Наталії Поклонський, назвавши її заяви безвідповідальними і брехливими. 

«Працювати в Криму сьогодні в такій обстановці просто немає ніякої можливості», — підкреслив він. 

Олег Зубков звинувачується кримськими силовиками в побитті своїх співробітників і заподіянні тілесних ушкоджень легкого ступеня тяжкості. 

Нагадаємо, раніше підприємець Олег Зубков активно підтримував окупацію Криму Росією і навіть передав у дар представникам «самооборони» автобус сафарі-парку «Тайган».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів