Ви знаходитесь:

Трьох фігурантів третьої Бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір» етапували з Криму

Листопад 20, 2020 14:32 0 727 QirimInfo
19 листопада фігурантів третьої Бахчисарайської групи «справи Хізб ут-Тахрір» Османа Сейтумерова, Сейтумера Сейтумерова, Рустема Сейтмеметова етапували з Криму. Про це QirimInfo повідомив адвокат Едем Семедляев.

За його словами, він дізнався про це 20 листопада, коли прийшов в СІЗО до свого підзахисного Сейтумера Сейтумерова.

«Зі слів співробітників СІЗО-1 Сімферополя, вчора їх вивезли на етап. Російське законодавство не передбачає обов'язкового інформування адвоката про етапування його підзахисного. Але це порушення міжнародного законодавства, Четвертої Женевської конвенції, згідно з якою, ув’язнених з Криму вивозити не можна», — повідомив адвокат.

Едем Семедляев також сказав, що йому невідомо куди саме етапували політв'язнів, але він допускає, що їх вивезли в російський Ростов-на-Дону, оскільки їхню справу розглядає Південний окружний військовий суд, розташований в цьому місті.

Нагадаємо, 11 березня 2020 року російські ФСБ і ОМОН провели масові обшуки в будинках кримських татар в Бахчисараї і Бахчисарайському районі. Обшуки проводилися у вчителя історії Сейтумера Сейтумерова, його брата Османа Сейтумерова, стримера «Кримської солідарності» Сейдамета Мустафаєва, Шукрі Сейтумерова, Рустема Сейтмеметова, Амета Сулейманова, Айдера Сулейманова.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів