Ви знаходитесь:

Третій затриманий в Севастополі - колишній капітан корабля радіоелектронної розвідки

Листопад 11, 2016 13:07 0 12693 QirimInfo
Третім арештованим "диверсантом" виявився капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка.

Третім арештованим 9 листопада у Криму виявися член Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання ветеранів розвідки України", капітан 2 рангу запасу Володимир Дудка.

Вчора у ЗМІ був опублікований список заарештованих, де фігурувала фамілія третього затриманого Дудко. Про те, що справжнє прізвище затриманого ймовірніше за  все Дудка, повідомив журналіст Олександр Янковський у Facebook.

QirimInfo відшукали профіль в "Однокласниках" жителя Севастополя з прізвищем Дудка і такими ж ініціалами, як і у затриманого третього "диверсанта". Його син після спроби зв'язатися з ним заблокував повідомлення. Більше того син затриманого не вийшов вчора на роботу та цілий день не брав слухавку. Про це повідомив його роботодавець. Друзі сина Дудка також розповіли, що він вже другий день поспіль "не виходить на контак". Арешт Володимира Дудка QirimInfo підтвердили інші родичі.

За інформацією з відкритих джерел, він був капітаном корабля радіоелектронної розвідки "Юпітер" в 1997 - 2001 роках, а в 2013 став членом регіональної громадської приймальні міністра оборони Павла Лебедєва в Севастополі.

Нагадаємо, вчора ФСБ РФ заявило про затримання членів "диверсійної групи". За інформацією ЗМІ, затримані експерти аналітичного центру "Номос" Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов, а також Володимир Дудка. Російський силовики звинуватили їх в підготовці диверсій на території півострова. Кримський "суд" заарештував їх на два місяці.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів