Ви знаходитесь:

Суд в РФ продовжив утримання під вартою всім фігурантам Красногвардійської групи «справи Хізб ут-Тахрір»

Вересень 11, 2020 10:46 0 1501
10 вересня, Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону продовжив утримання під вартою всім фігурантам Красногвардійської групи «справи Хізб ут-Тахрір» до 13 грудня 2020 року. Дія попередньої постанови суду закінчувалась 14 вересня.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Сторона захисту, посилаючись на четверту Женевську конвенцію, заявляла під час засідання, що міжнародне право стоїть вище національного. Крім того, адвокати стверджували, що не було надано фактичних доказів провини підсудних.

Однак, як повідомляє «Кримська солідарність», головуючий суддя Роман Плиско заявив:

«Твердження захисту про верховенство Женевської конвенції не відповідає чинному законодавству».

Адвокати за призначенням також підтримали клопотання своїх колег з Криму і заявили, що вважають підстави прокурора про необхідність утримання під вартою необґрунтованими.

«Це все чиїсь гіпотези, чиїсь здогадки, я ні в чому не винен», — заявив політв'язень Арсен Абхаїров.

Однак, незважаючи на всі аргументи захисту, суд продовжили арешт всім обвинуваченим мотивувавши це рішення тим, що на свободі підсудні нібито можуть знищити докази по справі, загрожувати свідкам і сховатися

Нагадаємо, 14 лютого 2019 року в смт. Октябрське Красногвардійського району окупованого РФ Криму, силовики провели обшуки в будинках кримських татар: Решата Емірусеїнова і його сина Рустема, Арсена Абхаїрова; Іззета Абдулганієва та його сина Ескендера.

На Арсена Абхаїрова, Ескендера Абдулганієва і Рустема Емірусеїнова було заведено кримінальні справи за підозрою в організації і участі в діяльності забороненої в РФ (але легальної в Україні) організації «Хізб ут-Тахрір».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів