Ви знаходитесь:

Суд залишив в силі штраф активісту за згадку Меджлісу

Липень 05, 2017 14:51 0 868 QirimInfo
Рустема Меннанова оштрафували на 2 тисячі рублів за згадку Меджлісу в соцмережі.

Радянський районний суд Криму відмовив у задоволенні апеляційної скарги та залишив у силі штраф кримському активісту Рустема Меннанову за пост в соцмережі, де згадувався Меджліс кримськотатарського народу. Про це з посиланням на захисника Меннанова Февзі Каракаша повідомляють Крим.Реаліі.

«Доводи суд не взяв до уваги, вважаючи, що в даній публікації є поширення інформації про Меджліс кримськотатарського народу. Ми вказали, що Міжнародний суд в Гаазі 19 квітня зобов'язав Російську Федерацію відновити діяльність Меджлісу на території Криму, а вони рішення Міжнародного суду просто не беруть до уваги», - сказав Каракаш.

За словами захисника, в майбутньому Рустем Меннанов намір подавати скаргу в Європейський суд з прав людини.

Нагадаємо, Радянський мировий суд оштрафував на 2 тисячі рублів кримського активіста Рустема Меннанова за пост в соцмережі, де він згадав Меджліс кримськотатарського народу і привітав лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва з днем народження.

Активісту поставили адміністративне правопорушення відповідно до частини 2 статті 13.15 КоАП Росії - «Зловживання свободою масової інформації».

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів