Ви знаходитесь:

Стежила за авіацією: жінку 1955 року народження засудили в Криму до 12 років колонії за «шпигунство на користь України»

Березень 29, 2021 14:23 0 702
24 березня підконтрольний Росії Севастопольський міський суд засудив за «державну зраду» (ст. 275 Кримінального кодексу РФ) жінку 1955 року народження до 12 років позбавлення волі в колонії загального режиму і з обмеженням свободи на 1 рік.

Про це 29 березня повідомила прес-служба «суду».
Як повідомляє видання Ґрати, засуджена — це 66-річна Галина Довгопола, яку затримали у листопаді 2019 р.

Галина Довгопола

У вироку зазначено, що жінка нібито збирала секретні дані про авіацію Чорноморського флоту РФ в інтересах України.

«Під час розгляду кримінальної справи встановлено, що громадянка Російської Федерації - Д., уродженка м. Бахчисарай, 1955 року народження, була залучена представником іноземної держави до негласної співпраці з Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України. Громадянка Д. виконувала розвідувальні завдання, спрямовані на збирання відомостей про окремий авіаційний полк Чорноморського флоту, які розкривають терміни дії позивних, частот і ключів, індексів радіостанцій, ключів до таблиць радіопозивних і до таблиць чергового радиста, а також телефонних, телеграфних, радіо і прапорцевих позивних у мирний час — тобто, відомостей, що становлять державну таємницю, передача яких могла бути використана на шкоду безпеці Російської Федерації», — сказано у повідомленні.

Ця кримінальна справа була розглянута в закритому режимі, в зв'язку з тим, що «в матеріалах справи містилися відомості, що становлять державну таємницю».

Нагадаємо, 10 березня ФСБ затримала в Криму кореспондента проєкту Крим.Реалії Владислава Єсипенка. Його звинуватили у «розвідувально-підривній діяльності в інтересах українських спецслужб».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів