Ви знаходитесь:

Справа всенародна: Константинов закликав кримчан «воювати» за кожну краплю води

Грудень 08, 2020 15:39 0 1224
Глава підконтрольного Росії парламенту Криму Володимир Константинов закликав кримчан «оголосити війну тотальним втратам води в мережах» і назвав наступаючий 2021 рік «роком боротьби за водну автономію» півострова. Про це він написав у Facebook.

«Поточний рік виявився найпосушливішим за останні 150 років — з моменту, коли в Криму стали проводитися відповідні спостереження... В цих умовах тим більше неприпустима безгосподарність і марнотратство у використанні водних ресурсів півострова. Ми повинні оголосити тотальну війну втратам води в мережах, істотно прискорити реконструкцію мереж водопостачання в сільських населених пунктах (зношеність 80-90%). Нам слід інтенсифікувати роботу серед населення, спрямовану на різке підвищення культури водоспоживання. Давайте спробуємо сформувати таку ситуацію, коли жодної краплі води не витрачається даремно. Нам з вами слід зробити роботу з водозабезпечення справою всенародною, всекримською», — написав Константинов.

Як ми писали раніше, 7 грудня через критичну нестачу води окупаційна влада Криму, ввела в Ялті нові жорсткі графіки подачі води.

Нагадаємо, у зв'язку з гострим дефіцитом прісної води в Криму, 24 серпня, в Сімферополі та ще 39 населених пунктах Сімферопольського і Бахчисарайського районів стартував перший етап обмеження подачі води. Спочатку була припинена подача гарячої води, а з 7 вересня водозабезпечення стало здійснюватися по годинах вранці і ввечері. З 17 листопада в столиці Криму ввели ще більш жорсткі обмеження подачі води.

До 2014 року дніпровська вода з Каховського водосховища через Північно-Кримський канал забезпечувала близько 85% потреб Криму в прісній воді. Однак, з початком окупації, поставки на півострів припинилися.

Українська влада неодноразово заявляла, що відновлення подачі води в Крим можливе тільки після деокупацію півострова.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів