Ви знаходитесь:

Син Януковича прилетів у Крим

Вересень 04, 2015 12:51 0 1938 QirimInfo
Крим Янукович
За неперевіреною інформацією, в сім’ї Януковича кофлікт, пов’язаний із розподілом майна.

Олександр Янукович вчора, 3 вересня, прибув до Криму. Син екс-президента Віктора Януковича прилетів рейсовим літаком з Москви в аеропорт Сімферополя. Звідти він відразу відправився до Севастополя, де в розкішному особняку проживає його мати Людмила, повідомляє ТСН.

За інформацією джерела телеканалу в сім’ї Януковича конфлікт через спадщину. Дружина загиблого в березні нинішнього року Віктора Януковича-молодшого, Ольга, претендує на свою частку в сімейному бізнесі, яким наразі керує Олександр.

Нагадаємо, що з квітня минулого року СБУ оголосила Олександра Януковича в розшук. Він підозрюється у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статтею 366 Кримінального кодексу, — службова фальсифікація, підробка документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинила тяжкі наслідки.

У період президентства батька Олександр Янукович технічно був одним з найуспішніших українських бізнесменів. За різними оцінками ЗМІ, його статки становили від $367 до $510 млн. Головним активом бізнесмена була корпорація МАКО.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів