Ви знаходитесь:

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 4 – 10 вересня

Вересень 11, 2017 10:48 0 3085 QirimInfo
Російський омбудсман надіслала відомості щодо місцезнаходження українця Клиха, Розробники заборонили поставку ОS Fedora Linux в окупований Крим, Руслана Зейтуллаєва перевезли в колонію в Башкортостані.

Посольство США відреагувало на втручання спецслужб РФ в діяльність єпархії УПЦ КП в Сімферополі

4 вересня. Американське посольство в Україні засудило втручання російських окупаційної влади в Криму в діяльність місцевої єпархії УПЦ КП.


Суд в Криму зняв умовну судимість з Таіра Смедляєва

4 вересня. Підконтрольний Росії Кіровський районний суд задовольнив клопотання захисту фігуранта «справи 3 травня» Таіра Смедляєва про скасування умовного засудження і про зняття з нього судимості.


Російський омбудсман надіслала відомості щодо місцезнаходження українця Клиха

5 версня. Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова поінформувала, що станом на 4 вересня 2017 року Станіслав Клих перебував на стаціонарному лікуванні у філіалі психіатричної лікарні Федеральної казенної установи охорони здоров’я «Медико-санітарна частина №74 Федеральної служби виконання покарань» Росії в м. Магнітогорську.


Суд відмовив захисту Умерова в долученні лінгвістичної експертизи

6 вересня. Підконтрольний Росії Сімферопольський районний суд відмовив захисту в справі одного з лідерів кримськотатарського народу Ільмі Умерова в залученні лінгвістичної експертизи Бюро лінгвістичних експертиз НАН України.


Розробники заборонили поставку ОS Fedora Linux в окупований Крим

6 вересня. Міжнародне співтовариство Fedora Project, яка займається розробкою популярної відкритої операційної системи Fedora Linux, 5 вересня оновило експортну угоду для користувачів. Згідно з внесеними змінами, співтовариство наклало заборону на поставки даної операційної системи в анексований путінською Росією Крим.


Руслана Зейтуллаєва перевезли в колонію в Башкортостані

8 вересня. Адвокат Едем Семедляєв повідомив, що фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва доставили в колонію в Республіці Башкортостан.


Російська правозахисниця повідомила, що Сенцова ймовірно перевезли в колонію в Іркутську

8 вересня. Українського режисера Олега Сенцова, якого російська влада звинувачує в організації терактів на території окупованого Криму, ймовірно перевезли з Якутська в Іркутську колонію суворого режиму.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів