Ви знаходитесь:

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 28 серпня – 3 вересня

Вересень 04, 2017 10:10 0 2310 QirimInfo
Проти українця Балуха порушили чергову кримінальну справу, в Дагестані знищили офіцерів з Криму, які перейшли на сторону РФ, Москалькова відправила запит про стан українця Клиха в ФСВП.

Проти українця Балуха порушили чергову кримінальну справу

29 серпня. Слідчий комітет РФ 22 серпня 2017 року порушив кримінальну справу проти українця Володимира Балуха по ч. 1 ст. 318 КК РФ. Справу порушили після скарги начальника Роздольненського ІТТ Валерія Ткаченка.


Стало відомо, скільки російських військових і бойової техніки перебувають в окупованому Криму

30 серпня. На сьогодні на території окупованого Криму перебувають 22 900 російських військових, а також чимало військової техніки. В розпорядженні росіян перебувають майже 23 000 солдатів.


В Дагестані знищили офіцерів з Криму, які перейшли на сторону РФ

30 серпня. В російському Дагестані знищили офіцерів кримської «Альфи», які зрадили присязі і перейшли на сторону РФ. Олександр Байбутлов і Денис Ракицький були оголошені у розшук в Україні.


Суд у справі журналіста Семени відхилив всі клопотання сторони захисту

31 серпня. Сьогодні, 31 серпня, на засіданні Залізничного районного суду Сімферополя у справі Миколи Семени суд знову відхилив всі клопотання сторони захисту. Суд продовжує відхиляти клопотання захисту українця.


У Сімферополі російські силовики заблокували храм Київського патріархату

31 серпня. Сьогодні, 31 серпня, російські спецслужби заблокували храм св. рівноапостольних князів Ольги та Володимира Української православної церкви Київського патріархату в Сімферополі.


РФ має намір залишити турбіни «Siemens» в окупованому Криму

1 вересня. Росіяни мають намір залишити турбіни «Siemens» в Криму, так як на заміну турбін німецького виробника вже не вистачить часу.


Москалькова відправила запит про стан українця Клиха в ФСВП

1 вересня. Уповноважений з прав людини в РФ Тетяна Москалькова направила запит у Федеральну службу виконання покарань (ФСВП) для уточнення стану здоров'я засудженого в Росії громадянина України Станіслава Клиха.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів