Ви знаходитесь:

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 14 – 20 серпня

Серпень 21, 2017 10:25 0 2126 QirimInfo
ФСБ затримала в Криму чергового «українського диверсанта», З Чонгара почалася трансляція український телеканалів на Крим, Руслана Зейтуллаєва етапують в Башкортостан.

В Криму пройшли одиночні пікети на підтримку Сервера Караметова

14 серпня. Активісти вийшли на одиночні пікети на підтримку 76-ти річного активіста Сервера Караметова. Всіх активістів затримали і доставили в найближчі відділення поліції. Разом з ними також були затримані активісти, які знімали пікети на відео.


ФСБ затримала в Криму чергового «українського диверсанта»

15 серпня. Співробітники ФСБ затримали в Криму громадянина України Геннадія Лимешко за підозрою в підготовці до диверсій.


Лутковська направила Москальковій запит щодо затримання у Криму «диверсанта» Лімешко

17 серпня. Офіс уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської направив російському обмудсмену Тетяні Москальковій лист з проханням відвідати затриманого у Криму Геннадія Лімешко.


З Чонгара почалася трансляція український телеканалів на Крим

17 серпня. На територію Північного Криму у тестовому режимі транслюють п’ять українських телеканалів.


Українця Лугіна відмовилися передавати з Мордовії в Україну

17 серпня. РФ відмовилася передати Україні ув’язненого Лугіна, який неодноразово звертався в різні інстанції РФ з проханням передати його для відбування покарання в Україну.


Руслана Зейтуллаєва етапують в Башкортостан

18 серпня. Фігуранта «справи Хізб ут-Тахрір» Руслана Зейтуллаєва етапують з Ростова-на-Дону до одного з пенітенціарних закладів Республіки Башкортостан.


Руслан Зейтуллаєв припинив голодування

19 серпня. Зейтуллаєв припинив голодування у зв'язку з етапуванням з Ростова-на-Дону в колонію суворого режиму в Республіці Башкортостан.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів