Ви знаходитесь:

Сім важливих новин про Крим. Дайджест 11 – 17 вересня

Вересень 18, 2017 10:11 0 3279 QirimInfo
Суд засудив Чийгоза до 8 років колонії, Кабіра Мохаммада випустили з сімферопольського СІЗО, викрадений кримчанин Ренат Параламов розповів про перенесені катування.

Суд засудив Чийгоза до 8 років колонії

11 вересня. Підконтрольний Росії Верховний суд Криму засудив Ахтема Чийгоза до 8 років колонії загального режиму.


Сенцова етапували з іркутського СІЗО до Челябінська

12 вересня. Українського режисера Олега Сенцова етапували з іркутського СІЗО до Челябінська. Про причини переведення Сенцова поки невідомо.


Російські силовики провели черговий обшук в будинку у кримчанина

13 вересня. В селищі Нижньогірському в Криму російські силовики провели черговий обшук. Обшук пройшов в будинку у кримчанина Рената Параламова.


Кабіра Мохаммада випустили з сімферопольського СІЗО

13 вересня. Українського громадянина Кабіра Мохаммада, якого більше 10 місяців утримували в СІЗО №1 в Сімферополі, відпустили під підписку про невиїзд.


В рамках «Кримського марафону» оплатили перший штраф

14 вересня. Активісти об'єднання «Кримська солідарність» в Бахчисараї в рамках акції «Кримський марафон» оплатили штраф Заремі Умеровій, яку оштрафували на 300 тисяч російських рублів за статтею 282 Кримінального кодексу Росії за проукраїнські пости в Facebook.

 

Викрадений кримчанин Ренат Параламов розповів про перенесені катування

15 вересня. Викрадений 13 вересня кримчанин Ренат Параламов, якого виявили 14 вересня на автовокзалі Сімферополя розповів про тортури, яким він піддався з боку російських силовиків.


У Сімферополі затримали журналіста Ібрагімова

15 вересня. В Сімферополі на бульварі Франка російські поліцейські затримали журналіста Тараса Ібрагімова та кілька активістів.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів