Ви знаходитесь:

Рустем Сейтмеметов

Січень 29, 2021 17:20 0 90
crimean-solidarity.org
Рустем Сейтмеметов народився 28 березня 1973 року в селі Чархін Самаркандської області Узбецької РСР, де проживали його батьки після депортації. 

У 1988 році Сейтмеметов Рустем закінчив середню школу № 55 Пастдаргомского району Самаркандської області. У 1991 році вступив до педагогічного інституту міста Самарканда, який закінчив в 1997 році. Після закінчення інституту 2 роки працював шкільним вчителем, а потім працював в Португалії, в цеху по виготовленню керамічних раковин «Sanitana». З 2006 року Рустем Сейтмеметов постійно проживав в Криму і працював будівельником. 

11 березня 2020 року співробітники ФСБ провели масові обшуки в Бахчисараї і Бахчисарайському районі. В родині Сейтумерових обшуки проходили у братів Сейтумера та Османа Сейтумерових, а також у їхнього дядька Рустема Сейтмеметова. Всі вони були затримані, а 12 березня підконтрольний РФ Київський районний суд Сімферополя обрав їм запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у зв’язку з підозрою в участі в забороненій в Російській Федерації  політичній організації Хізб ут-Тахрір  (ч. 2 ст. 205.5 КК РФ «Участь в діяльності терористичної організації»). Активістам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 20 років.  

Дружина Рустема Сейтмеметова повідомила його адвокату, що під час обшуку помешкання співробітники ФСБ підкинули туди книгу. 

Вдома на нього чекають дружина і двоє дочок.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів