Ви знаходитесь:

Руслан Сулейманов

Січень 26, 2021 17:32 0 57
Руслан Сулейманов — цивільний журналіст, активіст «Кримської солідарності», пікетник. Закінчив Таврійський університет імені Вернадського, фахівець в області фізики, вчитель, репетитор. Чесний, відкритий, уважний чоловік, люблячий батько трьох дітей і надійна підтримка літніх батьків.

У лютому 2017 року Руслан Сулейманов був затриманий біля будинку Марлена Мустафаєва і засуджений та відбував адміністративний арешт 5 діб за нібито несанкціонований мітинг. 15 жовтня 2017 року він брав участь в одиночному пікеті на підтримку заарештованих кримських татар і також був засуджений з адміністративним штрафом у розмірі 10000 рублів. 26 березня 2019 року російські прикордонники затримали активіста на адміністративному кордоні «Каланчак», тримали там 7 годин і зіпсували йому паспорт. 27 березня 2019 року після обшуку він був затриманий, звинувачений в тероризмі, участі в забороненій в Росії організації «Хізб-ут-Тахрір» і заарештований за ч. 1 статті 205.5 КК РФ («Організація діяльності терористичної організації»). 

«Хізб ут-Тахрір» – ісламська організація, дозволена в Україні та більшості європейських і світових держав, але заборонена в Росії. Це мирний релігійний рух, якому російське законодавство безпідставно приписує екстремістсько-терористичні наміри. В Криму 58 осіб обвинувачені у нібито участі в цій організації. Здебільшого це кримськотатарські активісти, які висловлювали протест проти окупації Криму.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів