Ви знаходитесь:

Росіянка намагалася розбити молотком кримськотатарський пам'ятний знак у Саках

Червень 30, 2020 17:26 0 870
29 червня, невідома жінка намагалася пошкодити пам'ятний кримськотатарський знак на в'їзді до окупованого РФ м. Саки. Вона прибула на автомобілі з номерними знаками Кемеровської області.

Як повідомив кримськотатарський активіст Мансур Тейфук у Facebook, жінка намагалася молотком розбити пам'ятний знак, на якому зображена тамга, ісламський півмісяць і рядки з Корану.

«У місті Саки мешканка м. Кемерово вчинила акт вандалізму над пам'ятним каменем, який розташований при в'їзді в місто з боку Сімферополя, на якому зображений кримськотатарський символ (тамга) і написані рядки з Корану. Вона влізла на свій автомобіль і намагалася збити півмісяць молотком, після того як молоток зламався дістала інший, що говорить про заздалегідь спланований акт. Все це супроводжувалося образами на адресу кримських татар і релігії. При спробі втекти з місця злочину, її автомобіль не завівся», — написав Тейфук.

Активіст додав, що на місце прибула окупаційна поліція, яка зупинила вандала, але заборонила фото і відеофіксацію злочину.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров закликав небайдужих допомогти ідентифікувати громадянку РФ, яка вчинила акт вандалізму.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів