Ви знаходитесь:

Російський суд засудив кримського політв'язня Олега Приходька до 5 років колонії суворого режиму

Березень 03, 2021 15:13 0 535 QirimInfo
3 березня Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону визнав проукраїнського активіста з Криму Олега Приходька винним в зберіганні вибухівки та підготовці до теракту.

Суддя призначив політв'язневі 5 років позбавлення волі в колонії суворого режиму з відбуванням покарання перший рік у в'язниці. Також активістові призначили штраф у розмірі 110 000 рублів.

Про це QirimInfo повідомив адвокат кримчанина Назім Шейхмамбетов.

За його словами, Приходько не визнає своєї провини.

Раніше, в грудні 2020 року російське держобвинувачення попросило для політв'язня 11 років позбавлення волі і штраф 200 тис. рублів.

Нагадаємо, проукраїнського активіста Олега Приходька затримали в Криму 10 жовтня 2019 року. Його  обвинуватили за ст. 205 («Підготовка терористичного акту») і ст. 223.1. («Незаконне виготовлення вибухових речовин, незаконні виготовлення, переробка або ремонт вибухових пристроїв»). За версією російської влади, активіст нібито готував теракт в Генконсульстві РФ у Львові і в адміністрації м. Саки. Захист Олега Приходька неодноразово наполягав на тому, що ця кримінальна справа заснована на фальсифікаціях і незаконних доказах, і що Приходько не причетний до виготовлення вибухівки і планам здійснити теракти.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів