Ви знаходитесь:

Російський суд залишив під вартою фігуранта другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Рустема Шейхалієва

Липень 23, 2020 14:50 0 1005
22 липня 2020 року відбулося засідання Третього апеляційного суду в м. Сочі, під час якого розглядалася апеляційна скарга адвоката Еміне Авамілєвої щодо продовження запобіжного заходу фігуранту другої Сімферопольської групи «справи Хізб ут-Тахрір» Рустема Шейхалієва.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на адвоката Еміне Авамілєву.

«Під час розгляду апеляційної скарги ми вказали на ті порушення, які були допущені судом, який продовжував запобіжний захід. Вказали на те, що Рустем вважає себе політичним в'язнем і поширення на нього Четвертої Женевської конвенції є обов'язковим », — сказала Еміне Авамілєва.

Однак суд відхилив скаргу адвоката. Рустем Шейхалієв залишиться в СІЗО до 15 вересня 2020 року.

Як ми писали раніше, 9 червня кримський «суд» продовжив утримання під вартою до 15 вересня дев'ятьом фігурантам другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір».

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, в тому числі активістів громадського об'єднання «Кримська солідарність». Всього було затримано 24 активісти за звинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважає екстремістською.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів