Ви знаходитесь:

РНБО ухвалила проєкт Стратегії деокупації та реінтеграції Криму

Березень 11, 2021 18:51 0 785
Рада національної безпеки та оборони України ухвалила проєкт «Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь»

Про це повідомив Секретар РНБО України Олексій Данілов на брифінгу по завершенні засідання РНБО України 11 березня.

За його словами, робота над документом тривала понад рік із залученням представників багатьох інституцій, зокрема, Меджлісу кримськотатарського народу.

«Це перший фундаментальний документ з часів окупації Кримського півострову Російською Федерацією, який дає чіткий дороговказ, у який спосіб ми будемо рухатися у питаннях деокупації Криму», — заявив Секретар РНБО України.

Данілов додав, що Стратегія буде відкритим документом, «з яким, усі можуть найближчим часом ознайомитись».

Представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич назвав 11 березня «історичним днем», у зв’язку із прийняттям Стратегії та подякував посадовців, відомства та організації (зокрема і команду КримSOS), які брали участь у розробці Стратегії.

«Це справді важливе державницьке історичне рішення. Воно важливе для наших громадян з тимчасово окупованих територій, для внутрішньо переміщених осіб з Крим та для наших міжнародних партнерів напередодні запуску Кримської платформи… Попереду багато роботи по реалізації Стратегії...», — написав Кориневич.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів