Ви знаходитесь:

Прокуратура перевірить законність постачання товарів Peugeot і «Ашан» в Крим

Квітень 27, 2017 15:49 0 1804 QirimInfo
Відомство почало перевірку після звернення народного депутата України Гончаренка О. О.

Прокуратура АРК відкрила кримінальне провадження стосовно роботи представництв французьких компаній та території Криму. Про це повідомляють на сайті прокуратури АРК.

У відомстві повідомляють, що до них надійшло звернення народного депутата України Гончаренка О. О. щодо перевірки фактів, викладених в одному із інтернет видань, про розміщення на офіційних сайтах дилерів французьких компаній, а саме «Peugeot» та «Ашан».

«В ході досудового розслідування слідство встановить законність постачання товарів на територію Автономної Республіки Крим відповідно до вимог чинного законодавства в частині дотримання порядку в’їзду та виїзду та у разі виявлення порушень вживатимуться заходи прокурорського реагування», – йдеться у повідомленні.

На сайті прокуратури завили, що до головних офісів цих компаній будуть надіслані запити для врегулювання питання щодо інформації розміщеної на дилерських сайтах французьких компаній.

Нагадаємо, 22 березня, прокуратура АРК за заявою народного депутата  України Мустафи Джемілєва розпочала досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом перешкоджання його депутатській діяльності, що полягає у забороні в’їзду на територію півострову Крим строком на п’ять років.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів