Ви знаходитесь:

Прокуратура АР Крим порушила кримінальне провадження за фактом знищення заповідників на окупованому півострові

Червень 30, 2020 13:19 0 681
Прокуратура Автономної Республіки Крим порушила кримінальне провадження за фактом «умисного знищення та пошкодження територій» Кримського природного заповідника, орнітологічного філії Кримського природного заповідника «Лебедині острови», Ялтинського гірсько-лісового природного заповідника, національного природного заповідника «Мис Мартьян» і Опукського природного заповідника.

Про це в Facebook повідомляє Представництво президента України в АР Крим.

«На базі Кримського природного заповідника, окупаційною владою був незаконно створений національний парк “Кримський” площею більше 35 гектар, та виведено з його складу орнітологічну філію “Лебедині острови”. Незаконне пониження статусу Кримського природного заповіднику до статусу національного парку буде мати руйнівні наслідки для його функціонування. На відміну від природного заповідника, згідно російського законодавства, яке незаконно застосовується на території Криму, на території національного парку можна вести господарську та рекреаційну діяльність, що значною мірою впливає на збереження гірських заповідних лісів, тваринної та рослинної різноманітності», — прокоментувала кримінальне провадження перша заступниця представника президента України в АР Крим Дар'я Свиридова.

Також повідомляється, що Представництво буде і надалі «фіксувати подібні порушення на території Кримського півострова та передавати їх для подальшого реагування до прокуратури АР Крим», а також «для підняття питання про злочини Російської Федерації в екологічній сфері на міжнародних майданчиках та у щорічній резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації на тимчасово окупованій території АР Крим та міста Севастополь».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів