Ви знаходитесь:

Про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України: презентація проекту Закону України

Листопад 06, 2019 16:07 0 1083
8 листопада 2019 року о 10:00 в ІА УКРІНФОРМ відбудеться презентація проекту Закону України «Про соціальний і правовий захист осіб, позбавлених свободи внаслідок збройної агресії проти України».

Здійснений обмін 35-ох ув’язнених та перемовини щодо ймовірності звільнення наших громадян у майбутньому зумовлює нагальність законодавчого врегулювання правового статусу полонених. Проект закону передбачає встановлення широких гарантії соціального, правого захисту та іншої підтримки таких осіб та їх родин. Ми, як громадська організація «КримСОС», що безпосередньо займається питаннями захисту жертв порушень прав людини в Криму, долучились до створення положень законопроекту та наполягаємо необхідності його прийняття.

Документ є результатом спільної роботи органів державної влади, представників неурядового сектору, громадських організацій, колишніх військовополонених, звільнених цивільних заручників та політичних в’язнів.

Презентація та публічне обговорення законопроекту відбудеться під час круглого столу, який проходитиме 8 листопада о 10:00 у будівлі ІА УКРІНФОРМ за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ.

СПІКЕРИ:

Оксана Коляда – Міністерка у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб

Дмитро Лубінець – Голова Комітету ВРУ з питань людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин

Антон Кориневич – Постійний Представник Президента України в Автономній Республіці Крим

Андрій Мамалига - представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини

Представники неурядових правозахисних організацій, а також колишні військовополонені, звільнені цивільні заручники, політичні в’язні та члени родин тих, хто досі лишається в полоні.

Запрошуємо до участі представників ЗМІ.

Акредитація на місці проведення заходу.

За детальною інформацією звертайтесь за телефоном +380 (93) 379 62 33

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів