Ви знаходитесь:

Представники України закликали ОБСЄ сприяти звільненню Семени

Вересень 22, 2016 14:07 0 3178 QirimInfo
На заседании ОБСЕ Украина призвала освободить Семену
фото: Юрій Луканов, Геннадій Афанасьєв
На пленарному засіданні ОБСЄ українські активісти підняли питання необхідності постійної міжнародної присутності в Криму для незалежної оцінки того, що відбувається.

Сьогодні в рамках пленарного засідання, присвяченого свободі слова в країнах-членах ОБСЄ, представники уряду України та української громадськості звернули увагу на системні порушення свободи слова в Криму. Крім того, закликали Росію дозволити виїзд журналіста Миколи Семени на материкову частину України для отримання медичної допомоги та припинення кримінального переслідування стосовно нього, повідомила QirimInfo заступник координатора КримSOS Євгенія Андреюк.

У свою чергу, голова спілки журналістів Криму заперечив ці заяви.

«Ми не відчуваємо ізоляції в Криму. Ми постійно приймаємо іноземні делегації, показуємо всі аспекти життя Криму. За два роки роботи нам не надійшло жодного звернення про порушення ставлення до журналістів», – розповів кримський журналіст.

Він також повідомив, що справу Миколи Семени вони тримають під контролем, і що доля Семени нібито не байдужа союзу журналістів Криму.

З огляду на відмінні оцінки того, що відбувається у Криму, українські активісти підняли питання необхідності постійної міжнародної присутності в Криму для незалежної оцінки подій та явищ.

Так, першим кроком могла б стати міжнародна місія з прав журналістів до Криму. Ідею про її створення запропонувала у травні 2016 Дунья Міятович, представник ОБСЄ з питань свободи слова.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів