Ви знаходитесь:

Банк Ленура Іслямова включили до українського санкційного списку

Вересень 17, 2015 10:42 0 1489 QirimInfo
Президентський указ передбачає блокування активів російського Джаст Банку, головою ради директорів якого є кримськотатарський бізнесмен, та призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань стосовно підприємства

В указі Президента «Про рішення РНБО про застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» знаходиться і Джаст Банк, головою ради директорів якого є власник ATR Ленур Іслямов, повідомляє QirimInfo.

Банк війшов до санкційного списку під номером 22.

Підставою для застосування санкцій в указі називаються дії, які створюють реальні та / або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальної цілісності України, призводять до окупації території, експропріації чи обмеження права власності, заподіянню майнових втрат, створенню перешкод для сталого економічного розвитку.

В якості обмежувального заходу передбачено блокування активів підприємства і призупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань стосовно нього (йдеться про заборону надавати кредити, позики, фінансову допомогу, гарантії; заборону здійснювати кредитування через покупку цінних паперів; заборону придбання цінних паперів).

Санкції вводяться строком на один рік.

Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 вересня 2015» Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» Порошенко підписав вчора. Всього в списку санкцій знаходиться 105 юридичних і 388 фізичних осіб.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів