Ви знаходитесь:

Правозахисники віднайшли ще одного активіста, якого незаконно утримують у в'язниці в Криму

Жовтень 24, 2016 17:29 0 3099 QirimInfo
Громадянин України Микола Шиптур був незаконно затриманий представниками «самооборони» в Криму у 2014 році, а потім засуджений до 9 років позбавлення волі.

Українська Гельсінська спілка повідомила про ще одного громадянина України Миколу Шиптура, який у 2014 році був незаконно затриманий представниками «самооборони» у Криму, а згодом засуджений до 9 років позбавлення волі.

За інформацією правозахисників, житель Івано-Франківська Микола Шиптур був активним учасником подій на Майдані у 2014 році. Згодом на хвилі солідарності він відправився до Криму, аби прийняти участь в акції до 200-річчя Тараса Шевченка.

Там активіста затримали представники «самооборони».

«Шиптур мав при собі вогнепальну зброю та здійснював попереджувальні постріли, намагаючись врятуватися від гонитви, але жоден із тих, хто його наздоганяв, – не постраждав. Натомість, майданівця били протягом тривалого часу орієнтовно 10-ро осіб – руками, ногами та електрошокером, ламали йому пальці», – повідомляють правозахисники.

У квітня 2015 року Гагаринський районний «суд» міста Севастополя засудив Шиптура до 9 років позбавлення волі за «замах на вбивство». Вже протягом півтора року він перебуває у колонії №1 міста Сімферополя.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів