Ви знаходитесь:

Поскаржився на ФСБ: Руслану Бекірову пред'явили обвинувачення за «неправдиві свідчення»

Червень 20, 2020 08:08 0 809
19 червня в приміщенні окупаційного управління ФСБ в Севастополі пройшли слідчі дії щодо Руслана Бекірова, під час яких, йому було вручено постанову про притягнення як обвинуваченого за ч.1, ст. 307. ( «Завідомо неправдиві свідчення»).

За версією ФСБ, Бекіров нібито дав неправдиві свідчення суду в 2019 році у справі Енвера Сейтосманова («справа Хізб ут-Тахрір»).

Нагадаємо, 11 квітня 2019 року Руслан Бекіров подав заяву про злочин в Військово-слідчий комітет Чорноморського флоту, в якому просив провести перевірку за фактом вчинення співробітниками ФСБ злочину, передбаченого статтею 286 КК РФ («Перевищення посадових повноважень»). У своїй заяві Руслан заявив, що співробітники ФСБ змусили його дати свідчення у справі Енвера Сейтосманова.

Однак, як сказав адвокат Руслана Бекірова Еміль Курбедінов, військова прокуратура не провела належного розслідування тиску з боку ФСБ і тепер переслідує самого Руслана, за те, що він поскаржився на силовиків.

«Для помсти, так скажемо. За те, що він не злякався і заявив про неприпустимі методи і способи допиту, які застосовувалися до нього під час кримінальної справи стосовно Енвера Сейтосманова», — додав Еміль Курбедінов.

Зараз Руслан Бекіров знаходиться під підпискою про невиїзд. Йому заборонено залишати Севастополь.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів