Ви знаходитесь:

Полозов: заявка партії «Русское единство» на мітинг 26 лютого подана «заднім числом»

Липень 18, 2017 11:44 0 1537 QirimInfo
Захист в «справі Чийгоза» продовжує досліджувати письмові докази.

Вчора, 17 липня, в ході чергового судового засідання по «справі Чийгоза» суд досліджував письмові докази. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив адвокат Микола Полозов.

Про першу частину судового засідання можна прочитати за посиланням: http://bit.ly/2tl6Nfr.

У суді розглядали документи, що стосуються організації проросійського і проукраїнського мітингів 26 лютого.

Адвокат Полозов заявив, що при уважному вивченні листа справи 117 в томі 4, який раніше вже був частково досліджений, виявлені невідповідності дат.

За версією звинувачення, Меджліс подав свою заявку за 45 хвилин до початку акції, а партія «Русское единство» 25 лютого 2014 року, за день до початку акції.

«Так ось заявка партії «Русское единство», згідно штампу Сімферопольської міськради, була зареєстрована 28 лютого 2014 року! Тобто через два дні після подій. Це повністю руйнує позицію звинувачення в частині проведення Меджлісом «несанкціонованого» мітингу. По всій видимості, 27 лютого, коли держоргани були захоплені «зеленими чоловічками» Аксьонову було явно не до папірців, а потім, коли стали «підчищати хвости», виявили, що заявки партії «Русское единство» на мітинг немає. Тоді її виготовили «заднім числом», а ось зареєструвати подібним чином не вдалося, що і спливло на нашому процесі», – написав адвокат.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів