Ви знаходитесь:

Політв'язню Сервету Газієву викликали «швидку» до зали суду. Засідання відклали

Березень 30, 2021 16:17 0 700
crimean-solidarity.org
60-річному кримському політв'язню Сервету Газієву екстрено викликали «швидку допомогу» в Південний окружний військовий суд в Ростові-на-Дону, де проходить засідання по другій Сімферопольській «справі Хізб ут-Тахрір», через болі в шлунку.

Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Медики діагностували у політв'язня загострений панкреатит. Йому зробили ін'єкцію анальгіну.

У зв'язку з погіршенням стану здоров'я Газієва, суд прийняв рішення відкласти засідання.

Раніше, ще один літній політв'язень з цієї групи — Джеміль Гафаров просив суд закінчувати засідання раніше, оскільки йому, «як інваліду другої групи, фізично важко це виносити».

Нагадаємо, 27 березня 2019 року російські силовики провели в Криму обшуки в будинках кримськотатарських активістів, в тому числі активістів громадського об'єднання «Кримська солідарність». В результаті було затримано 25 осіб (друга Сімферопольська група) за звинуваченням в участі в організації «Хізб ут-Тахрір», яку влада РФ вважає екстремістською.

Всі фігуранти цієї справи ФСБ розділила на 5 окремих груп по 5 людей нібито для зручності судового процесу.

До п'ятірки, до якої «зарахований» Сервет Газієв, також віднесені Алім Карімов, Сейран Муртаза, Джеміль Гафаров та Ерфан Османов

Адвокати політв'язнів вважають, що їх розділили для того, щоб у обвинувачених не було можливості координувати свої дії і погоджувати тактику захисту.

Детальніше про обшуки 27 березня 2019 року читайте в нашому матеріалі.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів