Ви знаходитесь:

Політв'язню Азамату Еюпову офіційно висунули обвинувачення, він скаржиться на погані умови утримання в СІЗО — адвокат

Лютий 25, 2021 16:47 0 822 QirimInfo
24 лютого кримському політв'язню Азамату Еюпову російська ФСБ офіційно висунула обвинувачення за ч. 1 ст. 205.5 КК РФ (Організація діяльності терористичної організації і участь в діяльності такої організації).

Про це QirimInfo повідомив адвокат кримчанина Сіяр Паніч, який був присутній на допиті Еюпова в слідчому відділі ФСБ у Сімферополі, де йому висували обвинувачення.

За словами адвоката, його підзахисний поскаржився на погані умови утримання.

«Допитали його в якості обвинуваченого. Під час розмови він мені пояснив, що має скарги на умови утримання в СІЗО-1 Сімферополя. У камері, де він знаходиться — прорив водопроводу. Підтоплює. Звісно, там вогкість, холод. Ось в таких умовах він з моменту затримання. Еюпов сам “сердечник”. Він навіть на допиті сидів "на таблетках"», — сказав Сіяр Паніч.

Нагадаємо, 58-річного Азамата Еюпова затримали разом з п'ятьма іншими кримськими активістами 17 лютого 2021 року після масових обшуків в різних районах окупованого Криму. Того ж дня підконтрольний РФ Київський районний суд Сімферополя відправив Еюпова в СІЗО до 15 квітня.

Азамат Еюпов брав участь в акції протесту кримських татар на Красній площі в Москві в липні 2019 року. Він відвідував судові засідання по політично вмотивованим кримінальним та адміністративним справам, брав участь у флешмобах. Еюпов — батько чотирьох дітей, серед них одна неповнолітня дитина і дочка з 1-ю групою інвалідності, яка потребує постійного догляду.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів