Ви знаходитесь:

Політв'язень Айдер Саледінов тиждень провів в ШІЗО, — дружина

Липень 01, 2020 17:09 0 502
Фігурант першої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» Айдер Саледінов, який зараз утримується в виправній колонії №2 в м. Салават (Башкирія), був поміщений в ШІЗО на сім днів. Причиною стала неявка на ранкове шикування через погане самопочуття.

Про це повідомляє «Кримськотатарський Ресурсний Центр» з посиланням на дружину політв'язня Гузаль. 

«Чоловік нещодавно провів ще 7 днів в ШІЗО, причина — неявка на ранкове шикування. Він якраз хворів, як я думаю весь цей час і не видужував, погано себе почував і не зміг вчасно вийти на шикування. За це йому дали 7 днів ШІЗО. У ШІЗО дали якийсь антибіотик і зараз чоловік відчуває себе краще Хвала Аллаху», — розповіла дружина в'язня.

Саледінову видали телефонну картку, і він може тепер здійснювати офіційні дзвінки.

Нагадаємо, 12 жовтня 2016 року співробітники ФСБ при силовій підтримці ОМОНу увірвалися в будинки Рустема Ісмаїлова, Узеїра Абдуллаєва, Теймура Абдуллаєва, Еміля Джемаденова і Айдера Саледінова. Під час обшуку силовики вилучили ісламську літературу та електронні носії інформації. Всі п’ятеро були затримані і доставлені в управління ФСБ по Криму і Севастополю.

Їх звинуватили за ч. 2 ст. 205.5 КК РФ («Участь в діяльності терористичної організації») і за ч. 1 ст. 205.5 КК РФ («Організація діяльності терористичної організації»).

18 червня 2019 Північно-Кавказький окружний військовий суд в російському Ростові-на-Дону засудив Теймура Абдуллаєва до 17 років в'язниці, Узеїра Абдуллаєва — до 13 років, Рустема Ісмаїлова — до 14 років, Еміля Джемаденова і Айдера Саледінова — до 12 років позбавлення волі.

24 грудня 2019 року Верховний суд в Москві скоротив терміни ув'язнення фігурантам першої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» на 6 місяців кожному.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів