Ви знаходитесь:

По обидві сторони Керченської протоки почали будівництво асфальтобетонних заводів

Серпень 17, 2015 13:43 0 1889 QirimInfo
По обе стороны Керченского пролива строят заводы
Їх продукція буде призначена для зведення мосту через протоку.

В Тамані та Керчі в рамках підготовки до початку будівництва моста через протоку зводять заводи з виробництва бетону та асфальту, повідомляється на офіційному сайті міськради Керчі.

Продуктивність установок повинна становити понад 150 куб м бетону, більше 130 куб м цементобетону і 140 тонн асфальту за годину. Це дозволить оперативно і безперебійно постачати будівельні матеріали на об'єкт, а також прискорити темпи і збільшити обсяги будівництва.

«Обладнання — надійне. Пройшло «бойове хрещення» на інших важливих будівництвах. Наш завод забезпечував бетоном будівництво позакласного моста в Муромі, олімпійських об'єктів в Сочі. Потужностей достатньо, щоб виробляти необхідну кількість бетонних сумішей і витримувати робочі процеси по всьому фронту будівництва», — зазначив керівник проекту зі створення тимчасової інфраструктури на Таманському півострові Василь Харланов.

На даний момент з боку Тамані на двох промислових майданчиках, споруджених в безпосередній близькості від місця майбутнього будівництва, вже змонтовані асфальтобетонний завод і бетонно-змішувальні вузли. З боку Керчі створюється бетонний вузол з двома установками.

На повну силу заводи запрацюють, коли почнеться будівництво моста. Зараз установки виробляють суміші для бетонування промислових майданчиків, облаштування тимчасових доріг, технологічних під'їздів та інших об'єктів тимчасової інфраструктури.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів