Ви знаходитесь:

Під час обшуку у екс-журналіста ATR силовики нібито знайшли креслення вибухового пристрою

Грудень 10, 2015 16:29 0 1568 QirimInfo
Роман Спиридонов стверджує, що папка з кресленнями йому не належить. Будинок журналіста обшукували за відсутності адвоката.

Сьогодні, 10 грудня, в ході обшуку в будинку екс-журналіста ATR Романа Спиридонов російські силовики знайшли папку з інструкцією з виготовлення бомби, повідомляють «Крим.Реаліі» з посиланням на адвоката Джеміля Темішева.

«У нього в кухні на холодильнику знайшли папку з роздрукованою інструкцією по виготовленню вибухового пристрою. Роман стверджує, що це не його», — розповів адвокат.

Темішев підкреслив, що при обшуку особисто не був присутній, і про виявлені папери знає з документів силовиків.

Сам Роман Спиридонов повідомив журналістам, що його викликають на допит у ФСБ.

«Під час обшуку забрали тільки всі цифрові носії. Співробітники ФСБ поводилися чемно і коректно. Після обшуку запропонували поїхати на допит, в колишню будівлю СБУ на бульварі Франка. Але, оскільки у мого адвоката зараз йде судове засідання, то ми попросили перенести процедуру. Тепер збираюся на допит, який відбудеться сьогодні о 17:00», — пояснив журналіст.

За наявною інформацією, обшук пов'язаний з кримінальною справою відносно співорганізатора громадянської блокади Криму, власника телеканалу ATR Ленура Іслямова.

Нагадаємо, сьогодні вранці пройшов обшук у редактора студії «Qara deniz production» Романа Спірідонова. Учора, 9 грудня, російські силовики прийшли з обшуком в будинок до директору продакшн-студії «Qara deniz production» Ельзари Іслямової.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів