Ви знаходитесь:

Опублікована стенограма засідання РНБО, де обговорювалося питання збройної оборони Криму

Лютий 22, 2016 14:36 0 1958 QirimInfo
На засіданні дворічної давнини в.о. президента Олександр Турчинов зажадав введення воєнного стану, але його не підтримали, обумовлюючи це відсутністю у України сил і військ.

Рада національної безпеки і оборони України розсекретила стенограму засідання 28 лютого, на якій обговорювалося питання введення воєнного стану через дії РФ в Криму.

У стенограмі зазначено, що Олександр Турчинов, на той момент в.о. президента, виступав за введення воєнного стану, проведення мобілізації, але його пропозицію не підтримали. 

 

Проти виступила Юлія Тимошенко, яка закликала утриматися від введення військ у бойову готовність, що могло стати приводом для РФ почати повномасштабне вторгнення. 

 

Схожої точки зору дотримувався і Арсеній Яценюк - він апелював до відсутності коштів в казні на проведення військових операцій. Арсен Аваков повідомляв що більшість співробітників МВС в Криму підтримує дії РФ і налаштована антиукраїнськи.

 

 

За словами в.о. міністра оборони Ігоря Тенюха, в Криму номінально було близько 15 тисяч військовослужбовців, але готових виконати наказ всього 1-2 тисячі. Всього за його словами боєздатних військ в Україні всього було близько 5 тисяч осіб. Більше фото документа дивіться тут.

 
Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів