Ви знаходитесь:

Олег Приходько

Січень 29, 2021 17:13 0 79
Олег Приходько народився 22 листопада 1958 року. До арешту займався приватним підприємництвом, художньою ковкою і зварюванням. До початку окупації Криму очолював філіал ВО «Свобода» в м. Саки в Криму, брав активну участь в подіях Євромайдану в Києві. 

Після початку окупації припинив політичну діяльність, переїхав з квартири в м. Саки в дім в с. Орєхово Сакського району і зайнявся домашнім господарством і теслярством. 

Приходько займає відкриту проукраїнську позицію. 

8 червня 2018 року, Олег Приходько був засуджений до триденного адміністративного арешту після того, як був зупинений співробітниками російської ДАІ через те, що він не змінив українські номери на машині на російські, але що стало підставою для триденного арешту, досі точно не відомо.

8 лютого 2019 року, в будинку Олега Приходька було проведено обшук через підозру у вандалізмі. У нього вилучили українські прапори, символіку ВО «Свобода», червоно-чорні прапори і портрет Степана Бандери. 

Приходька викликали в прокуратуру окупованого РФ Криму в рамках порушення справи про адміністративне правопорушення за статтею 20.3 КоАП РФ (Пропаганда символіки і атрибутики екстремістських організацій). Пізніше він був звинувачений в пропаганді символіки екстремістських організацій (ст. 20.3 КпАП РФ), а 26 червня 2019 року де-факто Сакський районний суд визнав Приходько винним у скоєнні цього правопорушення і зобов’язав сплатити штраф у розмірі 2 тисяч російських рублів. 

9 жовтня 2019 року,  співробітники ФСБ провели оперативно-розшукові заходи в гаражі у Олега Приходька, під час яких були виявлені вибухові речовини. За словами Приходька, вибухові речовини були йому підкинуті співробітниками ФСБ. Після закінчення оперативно-розшукових заходів Олега Приходька і його дружину Любов затримали і доправили до главку ФСБ в Сімферополя. Любов після допиту відпустити. Олега Приходько рішенням де-факто Київського районного суду Сімферополя було поміщено під варту. Він звинувачується у підготовці двох терактів – підриві Сакської міської адміністраці та консульства Російської Федерації у Львові (ст. 205 КК РФ), а також у виготовленні (ч.1 ст. 223.1 КК РФ) і зберіганні вибухівки (ч. 1 ст. 222.1 КК РФ). 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів