Ви знаходитесь:

Нескінченні болі: політв'язню Сервету Газієву вже вп'яте викликали «швидку» до суду

Червень 10, 2021 18:25 0 616
crimean-solidarity.org
10 червня під час засідання Південного окружного військового суду в Ростові-на-Дону знову стало погано 61-річному політв'язню Сервету Газієву. Уже вп'яте з березня 2021 року йому викликали «швидку допомогу» в будівлю суду.

Про це повідомляє «Кримська солідарність» з посиланням на свого кореспондента з залу засідань.

За інформацією «КС», вранці 10 червня в СІЗО йому зробили анестетик через скарги на болі, після чого привезли в будівлю суду для участі в процесі. Через 20 хвилин після доставки і початку засідання у Сервета Газієва почався повторний напад. Судова колегія оголосила перерву в процесі. Була викликана «швидка допомога», лікарі якої зробили політв'язню ін'єкцію знеболювального, але Газієву легше не стало.

Раніше російські медики діагностували у Сервета Газієва загострений панкреатит.

«У нього постійно напади в кишечнику, а сьогодні ще додався і кашель. Приїхали медики, карета медичної допомоги, і зробили укол. Вони сказали, що у нього дуже високий артеріальний тиск, до 185 піднялося верхнє, і є зміни в серці, шуми. Який з нього терорист, от скажіть, він ледь ходить на ногах!», — розповіла сестра Сервета Газієва Світлана Аблямітова.

Нове засідання призначили на 17 червня.

Нагадаємо, Сервет Газієв — фігурант другої Сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір». Більшість підозрюваних цієї групи були затримані в березні 2019 року. Пізніше до 23 затриманим кримським татарам додалося ще 2 людини. Всі вони звинувачуються в причетності до забороненої в РФ (але легальної в Україні) організації «Хізб ут-Тахрір». Їм закидають ч. 1 ст. 205.5 КК РФ (Організація діяльності терористичної організації» і за ч. 2 ст. 205.5 КК РФ (Участь в діяльності терористичної організації). Всім фігурантам справи було також пред'явлено обвинувачення за ч 1 ст. 30 і ст. 278 КК РФ (Приготування до насильницького захоплення влади).

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів