Ви знаходитесь:

Наріман Джелялов дав свідчення у «справі Чийгоза»

Березень 23, 2017 15:45 0 971 QirimInfo
Джелялов зазначив, що проукраїнські мітингувальники не намагалися потрапити всередину будівлі Верховної ради Криму.

Сьогодні, 23 березня, в ході чергового судового засідання у «справі Чийгоза» був допитаний свідок захисту, заступник голови Меджлісу Наріман Джелялов. Про це розповів адвокат Микола Полозов.

За свідченнями Джелялова, під час подій 26 лютого, Чийгоз не здійснював «ніяких протиправних дій і не давав розпоряджень мітингувальникам».

«У той же час свідок розповів про те, що з боку прихильників Русского единства здійснювалися провокації. Тиснява яка сталася посеред  дня, була обумовлена тим, що співробітники міліції фактично пішли з місця проведення двох масових заходів, не забезпечували охорону громадського порядку, не вживали ніяких дій для того, щоб розвести протилежні групи мітингувальників в різні боки», – сказав адвокат.

За словами Миколи Полозова, Джелялов зазначив, що, не дивлячись на те, що кількість мітингувальників значно перевищувала кількість правоохоронців, проукраїнські мітингувальники не намагалися потрапити всередину будівлі Верховної ради Криму.

Також свідок відповів на ряд уточнюючих питань прокурора і суддів, які цікавилися питаннями фінансування Меджлісу і його структурними підрозділами на той момент.

Сьогодні в коментарі QirimInfo Микола Полозов повідомив, що прокурор заявила клопотання про продовження арешту Ахтема Чийгоза. Суддя проігнорував заяву захисту, про те, що для підготовки аргументованої позиції необхідний час. І призначив розгляд клопотання прокурора на сьогоднішній післяобідній час. Таку позицію прокурора і судді захист пов'язує зі слабкістю позиції обвинувачення і дуже хорошими виступами свідкаів захисту.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів