Ви знаходитесь:

На адмінкордоні з Кримом пройшла акція на честь річниці громадянської блокади

Вересень 26, 2016 12:48 0 2161 QirimInfo
Кілька сотень учасників акції пройшли маршем до буферної зони, де провели мітинг.

На адміністративному кордоні з Кримом в суботу, 24 вересня, відбулася акція, присвячена річниці початку Громадянської блокади Криму, повідомляють Крим.Реаліі. Кілька сотень учасників акції пройшли маршем в буферну зону, де провели мітинг. Зокрема, виступив глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров.

"Крим повинен зберігати свій автономний статус у складі української незалежної держави. Автономний статус на підставі права кримськотатарського народу на самовизначення. Крим має бути такою територією України, де будуть гарантовані і практично реалізовані як права корінного кримськотатарського народу, так і права частини української титульної нації, яка живе на своїй території в Криму, так і етнічних росіян. Ось цього зовсім не хочуть і бояться окупанти. Тому вони роблять все для того, щоб спотворити нашу ідею", — заявив Чубаров.

У зв'язку з ходою Держприкордонслужба прийняла рішення 24 вересня тимчасово зупинити пропуск на КПВВ «Чонгар» на адмінкордоні з Кримом.

Нагадаємо, рік тому почалася акція товарної блокади Криму. Активісти блокували фури і вантажні автомобілі, що везли товари до окупованого Криму. Пізніше формат акції розшився і охопив енергетичну блокаду півострова.

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів