Ви знаходитесь:

Місія здійсненна: благодійна акція «Передай дитячу книгу в Крим»

Травень 29, 2018 10:30 0 1099
З 30 травня по 3 червня в межах щорічного фестивалю «Книжковий Арсенал» відбудеться дитяча благодійна акція «Передай дитячу книгу в Крим». Інтернет-книгарня Yakaboo, громадська організація «КримСОС» та НК «Мистецький Арсенал» запрошують приєднатися до акції та передати дитячу книжку українських видавців до Криму.

З моменту окупації Криму російська влада почала фабрикувати справи проти кримських татар та українців. Більше 100 дітей залишились без батька. Дитинство неможливе без подарунків і ми хочемо повернути його дітям у Криму.

Сім’ї політв’язнів розкидані по всьому Криму: в Сімферополі, Ялті, Севастополі, Бахчисараї. Дружини та діти ув’язнених кожного разу приходять на судові засідання, проте їх не пускають.

Маленька Сафіє Куку, донька одного із фігурантів сфабрикованої справи проти кримського татарина Емір-Усеїна Куку, приходить разом з мамою — Мерьєм Куку.

«Я приходжу на суди, щоб підтримати ана («маму» кримськотатарською) та побачити бабашку (з кримськотатарської — «тато»)», — говорить Сафіє.

У іншого політв’язня — Сервера Закір’яєва — народилась 13 дитина в сім’ї, коли він вже перебував у СІЗО в Сімферополі.

У родині Сейрана Салієва з Бахчисараю — четверо дітей. Одна з його доньок бачила, як в сім’ї проходив обшук. Тато привчив її слухати пісні, і тепер, коли його немає, вона одягає свою найкращу сукню і танцює під музику, що їй вмикав тато.

Протягом фестивалю всі бажаючі зможуть передати дитячу книжку, яка потім поїде до Криму. Збір книг відбуватиметься на окремому стенді біля входу та на стенді Yakaboo (В 4.04).

 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів