Ви знаходитесь:

Мінюст готує закон про статус кримських ув'язнених

Листопад 11, 2016 17:05 0 1863 QirimInfo
Передбачається, що рішення про відбування покарання особою, буде ухвалюватись судом виходячи з будь-яких доказів уже на підконтрольній Україні території.

В Україні розробляють новий проект закону про правовий статус в'язнів на окупованих територіях. Про це в ефірі «Радіо Крим.Реалії» розповів керівник відділу моніторингу пенітенціарних установ Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради з прав людини Євген Нецвєтаєв.

«Рішення про умовно-дострокове звільнення ухвалюється «кримськими судами». Згідно з законом «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території», рішення, які ухвалені і функціонують поза правовим полем Конституції України, не мають юридичної сили... У зв'язку з цим, у Міністерстві юстиції зараз готується проект закону про правовий статус осіб, які відбували покарання на непідконтрольних територіях. Його позиція така, що рішення про відбування покарання особою, буде ухвалюватись судом виходячи з будь-яких доказів уже на підконтрольній Україні території», – сказав Нецвєтаєв.

Нагадаємо, за даними правозахисників, не менше 25 українців перебувають в ув'язненні на території Росії і анексованого Росією Криму через політичні причини.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів