Ви знаходитесь:

Мешканці кримського села вийшли на протест проти руйнування русла місцевої річки

Липень 20, 2020 13:07 0 1010
20 липня жителі села Міжгір'я Білогірського району Криму вийшли на протест проти робіт з очищення русла річки Бурульча. Селяни побоюються, що це може порушити русло, а під прикриттям очищення річки від сміття, намагаються вивезти щебінь.

Про це повідомляє Крим.Реаліі з посиланням на жителя села.

«Нагнали сюди екскаватори, хочуть під шумок вивести інертний матеріал, тим самим порушити русло річки. Вони хочуть його вивезти і утилізувати. Позавчора вони намагалися заїхати, ми викликали дільничного, він склав протокол, вони загнали трактор на майданчик, залишили його. Вчора пригнали другий трактор, зробили пробну шахту і на очах вода просто пропала, вона пішла під плиту. Річка має специфічну форму, на ній ще при Союзі не робили дамбу, вона має нестабільний грунт», — розповів місцевий житель на ім'я Михайло.

За його словами, селяни не дають проводити роботи. Він повідомив, що на місце приїхали представники російського Міністерства екології Криму.

Житель Межигір'я Михайло також сказав, що ніяких дозвільних документів на роботи людям не надали.

«Є відповідь від департаменту архітектури Білогірського району, що вони не заперечують в рамках екологічних норм здійснювати заходи, але більше ніяких паперів немає. Немає нічого, щоб ми були впевнені, що ці роботи пройдуть і річка не зникне з карти Криму», — сказав місцевий житель.

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів