Ви знаходитесь:

Меджит Абдурахманов

Січень 27, 2021 16:34 0 66
crimean-solidarity.org
Меджит Абдурахманов – активіст громадського об’єднання «Кримська солідарність». Меджит виходив на одиночні пікети, приходив під будівлі судів на підтримку політв’язнів, також допомагав з передачею посилок політв’язням.

Спецслужби окупаційної влади проводили масові обшуки у березні 2019 року у Сімферополі. Того дня його та ще 22-ох активістів, які підозрюються в участі у діяльності забороненої в Росії організації «Хізб ут-Тахір», було заарештовано. Усіх було вивезено до Росії. Вдома на Меджита чекають дружина двоє синів і донечка, яка народилась через місяць після його арешту і яку він ще не бачив. 

«Хізб ут-Тахрір» – ісламська організація, дозволена в Україні та більшості європейських і світових держав, але заборонена в Росії. Це мирний релігійний рух, якому російське законодавство безпідставно приписує екстремістсько-терористичні наміри. В Криму 58 осіб обвинувачені у нібито участі в цій організації. Здебільшого це кримськотатарські активісти, які висловлювали протест проти окупації Криму. 

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів