Ви знаходитесь:

КримSOS представив документальну стрічку «Мустафа» на Берлінале

Лютий 24, 2017 14:02 0 1588
12 та 14 лютого КримSOS представив документальну стрічку «Мустафа» міжнародній публіці в рамках European Film Market 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Фільм презентували продюсер кінострічки Таміла Ташева та режисер Ахмед Сарихаліл.
По темі

Фільм було представлено на Європейскому кіноринку (European Film Market) в рамках 67-го Міждународного фестивалю кіно в Берліні поряд з п’ятьма іншими фільмами українського виробництва, які були презентовані українським стендом Ukrainian Film Corner "Ukraine is Your Destination".

Цього року в Європейському ринку (EFM) взяли участь 9 550 осіб на 192 стендах з 108 країн світу. Більш того, учасники та глядачі 67 Міжнародного фестивалю кіно в Берліні робили пожертвування на потреби біженців. За одинадцять днів показів вдалось зібрати 17,5 тисяч евро.

Нагадуємо, що фільм став першою документальною стрічкою, яка розповіла історію Мустафи Джемілєва, українського політика та громадського діяча, який уособлює боротьбу за виживання, честь і гідність кримських татар.

Работа над фільмом почалася в лютому 2015 року і тривала півтори року. Українська прем’єра відбулася 28 жовтня 2016 року в рамках Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

Поділитися у Соцмережах:
Додати коментар
0 коментарів